Media mówią o nas

Media coraz częściej publikują informacje o naszej firmie. Pojawiamy się w charakterze eksperta zarówno w TV, radio, prasie drukowanej jak i w mediach internetowych. Chcielibyśmy się tym podzielić, dlatego poniżej publikujemy linki, kierujące do miejsc, w których można znaleźć informacje o naszej firmie, usługach i ekspertach.

Telewizja

29.06.2016r. telewizja TVN24 nagrała kolejny reportaż z udziałem Pawła Gugały na temat przeciwdziałania technologicznym oszustwom na Tour de France, materiał nosił tytuł „Koniec kolarskich oszustw?”. Kolarzy mają pilnować kamery termowizyjne, które są w stanie wykryć silniczek ukryty w rowerze, nawet gdy ten nie pracuje.

Zobacz reportaż

Kolarzy maja pilnować kamery termowizyjne

02.12.2014r. telewizja TVN24 przygotowała reportaż z udziałem naszego eksperta na temat zaginionego 2-latka, którego temperatura ciała w chwili odnalezienia wynosiła zaledwie 12 stopni. Stan chłopca z dnia na dzień ulega poprawie. Dziennikarze TVN24 przeprowadzili eksperyment z kamerą termowizyjną, który miał pokazać jak szybko spada temperatura ciała. Reportaż został wyemitowany w programie „Polska i Świat„.

Zobacz reportaż

23.01.2014r. TVN24 w programie „Polska i Świat” wyemitował reportaż pod tytułem „Rekordy zimna” z udziałem naszego eksperta Pawła Gugały, który przechadzając się z TVN-owską ekipą po warszawskich ulicach demonstrował działanie kamery termowizyjnej.

Zobacz reportaż

media

Media internetowe

W styczniu 2015r. artykuł naszego autorstwa na temat wykorzystania termowizji w diagnostyce zapalenia zatok został opublikowany na stronie lokalnego portalu Moje Miasto Piaseczno: Zobacz artykuł

W  listopadzie 2013r. na portalu Inwestycje.pl pojawił się nasz artykuł pod tytułem: „Jak zaoszczędzić energię, którą zużywamy do ogrzania domu?”: Zobacz artykuł

Radio

Nasz ekspert Paweł Gugała udzielił kilku wywiadów Oli Jasińskiej, dziennikarce „Czwartego wymiaru” Polskiego Radio. Poniżej publikujemy odnośniki do audycji, w których dzieli się ze słuchaczami wiedzą i doświadczeniem w dziedzinie zarówno badań termowizyjnych jak i szeroko pojętych usług remontowo-budowlanych.

Zapraszamy do wysłuchania nagrania materiału reporterskiego Aleksandry Jasińskiej w „Czwartym Wymiarze”, jak również do lektury artykułów na temat tych audycji:

Kamera termowizyjna ułatwi Ci życie

Posłuchaj:  Link prowadzący do pliku audio z audycją    Przeczytaj:  Kamera termowizyjna ułatwi ci życie

Nowoczesne kabiny prysznicowe

Posłuchaj:  Link prowadzący do pliku audio z audycją    Przeczytaj:  Nowoczesne kabiny prysznicowe

Jak pomalować swoje mieszkanie

Posłuchaj:  Link prowadzący do pliku audio z audycją    Przeczytaj:   Jak pomalować swoje mieszkanie

Źródło: Czwórka Polskie Radio

 

Podziel się

FacebookMore...